Neler yeni
Hoşgeldin

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Sadece tavsiye.

Oyunda exp biraz fazla zor gibi yani premiumsuz oyuncular için yada swtich pre almayanlar içinde geçerli bu . Exp eventlarla desteklenebilir. Herkes expe gömüldü cz hareketsiz kalıyor günün bazı saatlerinde rank bile dolmadığı oluyor. Sanki light farmın 1 tık üzerinde olmuş. Daha bu oyuncular item yapıcak cz ye atıcak kendisini fakat şöyle bi problem var biliyosunuz günümüzde her hafta yeni bir sunucu açılıyor ve geri kaldığını düşünen oyuncular serverları terk ediyor. Adam 83 olup cz ye geldiğinde itemini skillini tamamlamış adamlarla karşılaşınca oyunu bırakma ihtimali dahada artıcak.
Benim görüşüm en azından exp olayını biraz hafifletmeniz .
Güzel başlangıç yapan her sıkıntıya anında çözüm üretmeye çalışan ekibinizide tebrik ve teşşekür ediyorum bu arada uzun süredir bukadar sonuç odaklı bi gm takımı görmemiştim.

HULK

Administrator
Yönetici
Güzel bildiriminiz için teşekkür ederiz ve bugün yapılan santa event ile bu gönderiyi cevaplamış olduk sanırım :)