Neler yeni
Hoşgeldin

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

[GUARDİANS] [THE BEST KNİGHT ONLİNE CLAN]

karty01

New member
Katılım
18 Eki 2019
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Puanları
1
#1Noah System ve Mgame Corporatıon tarafından geliştirilmiş olan Knight Online, NTTGame tarafından yayınlanmış, çok oyunculu online bir rol yapma oyunudur. Oyunun ilk adı Knight Empire’dır ve 2002 yılının Haziran ayında demo beta sürücülerinin sunucuları açılmıştır. Şu anda karakterlerin ulaşabileceği seviye sınırı 83 iken ilk açıldığı zamanlarda bu seviye sınırı 65’di.Daha sonradan tam sürüm olarak 4 sunucuyla açılmıştır. Bu sunucuların adları Ares, Dies, Beramus, Xigenon’dur. Şu anki adı olan Knight Online ismini 2004 yılında almıştır.
Knight Online Clan mı Arıyorsun

Knight Online’da clanın önemi en az oynadığınız karakter kadar önemlidir. Oyun içerisinde karakterinizin gelişmesi için doğru clanı seçmeniz gerekir. Exp kasmak için ve oyunda oyuncularla görevleri sorunsuzca tamamlamak için doğru clanı seçmeni gerekmektedir. Bu açıdan oyun içerisinde The Guardian clanımız, online oyuncularımız ile savaşlarda ve görevlerde aktif rol oynamaktadırlar.G


Guardians neden oyunculuklarına değer verir

Clanımızda bulunan arkadaşlarımızla oyun içersin de fazla vakit geçirdiğimiz için artık ailemiz gibi olmaya başlıyorlar. Oyun içindeki ihtiyacımız olan her şeyi birbirimizle yardımlaşarak halledebiliyoruz. Oyuncularımızın karakterlerini geliştirmesi, Clanımızın daha üst sıralarda yer almasına olanak sağlamaktadır. Hem Clanımız için hem de oyuncularımız için yardımlaşma oyun içerisinde birbirine destek olma konusuna önem verilmektedir.


Yeni üyelerimizi biz giydiriyoruz

Oyun içerisinde belirli bir seviyeye gelmiş olan ve eksik kıyafeti olan yeni arkadaşlarımızın kıyafet veya takı sorununu birlikte çözüyoruz. Daha güçlü bir Clan olmak için ve karakterinizin daha güçlü olmasını sağlamak için sizlere yardımcı oluyoruz. The Guardian Clan olarak Clanımızda bulunan ya da yeni katılmış olan arkadaşlarımıza her konuda yardımcı olmaya çalışıyoruz.


24 Online Oyucuya Sahip Olmak

Knight online oyununda Clan içerisinde online oyuncuların olması karakterinizi kasmanıza ve görevleri tamamlamanız için oldukça önemlidir. The Guardian Clan olarak Clan içerisinde sürekli online oyuncular olmasına ve birlikte görevlerin yapılmasına dikkat etmekteyiz. Belirli bir seviyeden sonra görevleri tek başına yapmak imkansız hale gelmektedir. Bu sorunlar Clanımız içerisinde kurulan partilerle sayesinde çözülmektedir.

 
Üst